אריק שטיינברג מונה לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך 

דירקטוריון הבורסה אישר פה אחד את המלצת ועדת האיתור ומינה את מר אריק שטיינברג לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה.

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
בניין הבורסה צילום: פאנדרבניין הבורסה צילום: פאנדר

05/12/2021 אדם כהן

דירקטוריון הבורסה אישר פה אחד את המלצת ועדת האיתור ומינה את מר אריק שטיינברג לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה.

בחודש יוני האחרון הודיע יו"ר דירקטוריון הבורסה, אמנון נויבך, כי יפרוש מתפקידו ב- 1 באוגוסט, 2021 וממועד זה מונה מר שטיינברג כיו"ר דירקטוריון זמני. 

שטיינברג, יליד 1965, משמש כדירקטור בבורסה מיולי 2020. לשטיינברג ניסיון רב כדירקטור בחברות פרטיות וציבוריות. משנת 2012 ועד היום מכהן כדירקטור בלאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של קבוצת בנק לאומי; משנת 2018 ועד היום משמש כיו"ר חברת REE, חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק ובימים אלו מסיים תקופת כהונה כדירקטור בחברת פז נפט, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בת"א. כמו כן היה שטיינברג מהמשקיעים בחברתMobileye.

שטיינברג שימש גם בתפקידי ניהול בכירים בשוק ההון, כאשר בין השנים 2006 - 2010  כיהן כיו"ר דירקטוריון בפסגות בית השקעות וחברות נוספות בקבוצת פסגות מטעם קרן  York Capital לאחר שהוביל את רכישתה מידי בנק לאומי ואת אסטרטגיית הרכישות של פסגות, כולל את מכירתה לקרן Apax. בשנים 1999 – 2003 כיהן כמנכ"ל בית ההשקעות "אילנות בטוחה בית השקעות בע"מ" מקבוצת אי.די.בי (בתקופת הבעלות של משפחת רקנאטי).  

תנאי העסקתו של מר שטיינברג בתפקיד זה יסוכמו בהמשך ויובאו לאישור כנדרש.

הדירקטוריון איחל למר שטיינברג הצלחה בתפקידו והודה לחברי וועדת האיתור על תהליך העבודה המקצועי והיסודי. בתפקיד יו"ר הוועדה כיהן מר יצחק חלמיש וחברי הוועדה כללו את: מירב בן כנען- הלר, ברוריה גרוס-פרושנסקי, סלאח סעאבנה ויואב שלוש. את עבודת הוועדה ליוותה חברת ההשמה "עמדה". 


 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.