לראשונה על במה אחת - יועצי ההשקעות המובילים לשנת תשפ"א 

מנהלי מערכי הייעוץ במערכת הבנקאית פתחו בחמישי את המסחר בבורסה. במהלך הטקס נבחרו יועצי ההשקעות המובילים לשנת תשפ"א | סיקור נרחב בגליון FUNDER הקרוב

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
טקס יועצים, קרדיט: קובי וולףטקס יועצים, קרדיט: קובי וולף

05/09/2021 מורן שקד

ביום חמישי פתחו את המסחר בבורסה, בפעם הראשונה על במה אחת, מנהלי מערכי הייעוץ במערכת הבנקאית. במסגרת הטקס, מנהלי מערכי הייעוץ הציגו את יועצי ההשקעות המובילים במערכת הבנקאית לשנת תשפ"א.  

הבורסה קיימה לראשונה את הטקס בשיתוף פעולה עם מנהלי מערכי הייעוץ במערכת הבנקאית, על מנת להוקיר את פועלם וחשיבותם של יועצי ההשקעות, כמי שמהווים עמוד תווך מקצועי בקשר בין שווקי ההון וציבור המשקיעים. 

יועצי ההשקעות גם קיבלו מצגת על החדשות בתחום עולם המסחר והמדדים מפיו של יניב פגוט, סמנכ"ל בכיר ומנהל מחלקת מסחר, נגזרים ומדדים בבורסה. 

בטקס השתתפו מנהלי מערכי הייעוץ של בנק דיסקונט, בנק הפועלים, הבנק הבינלאומי, בנק יהב ובנק לאומי וכן יועצי ההשקעות המובילים מכל אחד מהבנקים הללו. 

בתמונה מימין לשמאל: יניב פגוט, מנהל מחלקת מסחר, נגזרים ומדדים בבורסה; אריאל כהן, ראש אגף ייעוץ השקעות ופנסיה בנק לאומי; ליאת רוטר, מנהלת יחידת הייעוץ בנק יהב; רבקה אלגריסי, מנהלת אגף ייעוץ ומחקר בנק הפועלים; אלה רובינסקי, מנהלת מחלקת ני"ע הבנק הבינלאומי; רועי אופיר, מנהל אגף הייעוץ בנק דיסקונט; שירי צעירי, מנהלת מחלקת ייעוץ השקעות בני"ע בנק דיסקונט; ניר קסטרו כפרי, כלכלן ומנהל קשרי היועצים במחלקת מסחר, נגזרים ומדדים בבורסה.


כגיליון ששם לנגד עיניו את העוסקים בתעשיה בכלל, ואת יועצי ההשקעות בפרט, גליון FUNDER הקרוב, שיצא בחודש אוקטובר יסקר באופן נרחב את האירוע.


Right
אורי גרינפלד, קרדיט: רמי זרנגר

פסגות: נתוני האינפלציה בארה"ב היו סנונית ראשונה לחזרה לשגרה

אורי גרינפלד, האסטרטג הראשי של פסגות בית השקעות
14/08/2022
רונן מנחם, קרדיט: יח״צ

התחזקות השקל - מה הסיפור? מה הלאה?

רונן מנחם, כלכלן ראשי, מזרחי טפחות
11/08/2022
גיא בית אור, צילום: רמי זרנגר

פסגות: כל מסע ארוך מתחיל בצעד קטן – האם מדד חודש יולי סימן את השינוי?

גיא בית אור, הכלכלן הראשי של פסגות בית השקעות
10/08/2022
Left

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.